БАШТОВІ КРАНИ - ОРЕНДА, ПРОДАЖ, ЛІЗИНГ.

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 3. Тел. / факс: +38 (056) 767-38-70
65012, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 46, Тел/факс: +38 (048) 722-10-00 
Тел. моб.: 380 (67) 523-95-81,  +380 (50) 452-52-70
Російська мова Українська мова Англійська мова

Баштові крани
Швидкомонтуємі крани
Будівельні підйомники
Баштові крани б/у
Екскаватори б/у
Навантажувачі б/у
Спецтехніка б/у

Статті та Публікації:

Вакансії:

Навісне обладнання

Главная страница  / Послуги  / Навісне обладнання
Сучасне будівництво будь-якого виду складності неможливо уявити без дорожньо-будівельної техніки. У зв'язку з цим, виробництво і продаж навісного устаткування активно набирають темп.

Навісне обладнання - елемент навантажувачів або екскаваторів, що визначає їх функціональні можливості. Високотехнологічний виробництво навісного устаткування налагоджено як у нашій країні, так і за кордоном - Німеччина, Японія, Голландія, США.

Компанія «Відродження» має в своєму розпорядженні широким асортиментом додаткового навісного обладнання для навантажувачів і екскаваторів. В асортиментному ряду додаткового устаткування для навантажувачів представлена величезна кількість функціональних пристосувань: щітки дорожні, спеціальні ковші, гідромолоти бури, додаткове екскаваторні обладнання, дорожні фрези, палетні вила, культиватори та мн.др.

Фрези дорожні, що з'явилися вперше в 60-х роках минулого століття, зробили переворот в будівництві доріг завдяки тому, що ці машини можуть не тільки знімати старий шар дороги, а й готувати шорстку поверхню для надійного зчеплення з новим шаром.

Бур земляний - гідравлічний інструмент, що використовується для буріння шурфів в м'якому грунті, що виключає присутність каменів. Земляний бур має тривалий робочий ресурс.

Щітка дорожня - обладнання, яке використовується для очищення площ, доріг та інших жорстких поверхонь з твердим покриттям.

Гідромолот використовується для руйнування міцних конструкцій і матеріалів. Продаж гідромолота орієнтована як на будівельну, так і на дорожню сферу.

Навісне обладнання для навантажувача умовно можна розділити на три великі групи:
  • Позиціонери або сайд-Шифтери, це навісне обладнання значно спрощує процес роботи оператора. Позиціонери незамінні там, де потрібно, не тільки підйом, опускання, пересування вантажу взад і вперед, його нахил, але і де необхідно вантаж зрушити в бік.
  • Притискні пристрої, Штовхувачі, великий клас виделкових захоплень, кронштейни для затягування, подовжувачі, механізми повороту кареток, портові захвати, Перекидачі вил і т.д. Завдяки механізму повороту кареток техніка отримує додаткову можливість - обертання захопленого вантажу.
  • Відвал, ківш для сипучих вантажів, тюків захоплення, пересадчік дерев, транспортно-монтажний механізм, що використовується на великогабаритної техніки, захват для рулонів, механізми, призначені для одночасного переміщення двох піддонів і т.д.
Ринок навісного устаткування для техніки настільки широкий, що багато додаткові робочі механізми не потрапляють під наведену класифікацію. При цьому багато представників навісного устаткування можуть комбінуватися між собою, ще більше розширюючи функціональні можливості.
 

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 3. Тел. / факс: +38 (056) 767-38-70
65012, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 46, Тел/факс: +38 (048) 722-10-00
Тел. моб.: 380 (67) 523-95-81,  +380 (50) 452-52-70
Дизайн и разработка - Artstudio.dp.ua